Esmee (Bailey roze pup)

Hoi Hettie,

Zo, de eerste dagen zijn inmiddels voorbij. Het gaat goed met Esmee, ze heeft al veel kraamvisite gehad.
Ze begint haar draai al flink te vinden met Nemo en Max. Spelen, spelen, spelen en nog eens spelen.
Geweldig om te zien hoe ze achter elkaar aangaan en hoe Esmee ook die grote kerel (Nemo) staat uit te dagen.
De eend afpakken van elkaar, nou ze is nog klein maar zo berensnel, ongelofelijk.
Af en toe staat Nemo erbij te kijken van “wat gebeurde hier nu??? Eend weg…….”.
Het is heel leuk te mogen constateren dat er geen jaloezie heerst, daar maakte we ons eerst wat zorgen om maar dat was verspilde energie, gelukkig!
Eten gaat erin als zoete koek dus daar ook geen zorgen over. 🙂
Afspraak voor het 12 weken prikje is gemaakt dus dat ook in kannen en kruiken.

Al met al verloopt het naar wens 🙂

1 reactie op “Esmee (Bailey roze pup)

  1. Hallo eigenaren van Esmee/Bailey, gefeliciteerd met ook weer een lief en leuk Toogwijkhoeve pupje, een dochter van Angel en halfzusje van Bodi, ook zo’n lieverd!
    Deze houding (foto 1 van E/B), Bodi slaapt/ligt wanneer ze helemaal ontspannen is ook heel graag zo. Volgens mijn dochter is dit een yoga houding, zo maak je de ademhaling helemaal vrij….. Wie weet is dat zo, het is in ieder geval een Toogwijkhouding :):):) En wat betreft die yoga houding, dat zou zo maar kunnen. De Bodhiboom is de naam van de boom waaronder Bhoedha zijn verlichting vond….. dat is toch dichtbij yoga en Bodi, waarin de h ontbreekt….

    Groeten Jannie, en een elfstedennest reunie, ja heel erg leuk!

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd.